top of page

Życiorys

Moje doświadczenie zawodowe
 

2009 - aktualnie

Impresariat
Barbara Jagodzińska-Habisiak

Impresariat założyłam w celu organizacji moich własnych działań artystycznych oraz wpółpracy z muzykami na polu koncertowym. Miałam przyjemność pracować z Trio Andrzeja Jagodzińskiego, Anetą Łastik, The Time Quartet, Dorotą Miśkiewicz, Anną Serafińską, zespołem The Voices.

2017 - aktualnie

MeloMaluchy MeloKoncerty

MeloMaluchy, których jestem pomysłodawczynią, to zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 0-3 lat oparte o teorię uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka jazzowego Edwina Eliasa Gordona. Na bazie zajęć stworzyłam MeloKoncerty czyli cykliczne spotkania dla całych rodzin w Warszawie

z muzyką na żywo oraz koncerty online dostępne na kanale MeloMaluchy MeloKoncerty na YouTube.com. Zajęcia z dziećmi prowadziłam w wielu miejscach w Warszawie - Polana Wilanów, Spiku Spik Praga, Nawijka Praga, Fundacja To Tu Praga, Plac Zabaw i Nauki Konstancin Jeziorna, Mary Poppins' House Saska Kępa, Fundacja Czasu Wolnego To Tu, Studio Anna Piano.

2004 - 2014

Chór Camerata Varsovia

Przez 10 lat działałam w chórze Camerata Varsovia jako członkini zespołu w grupie sopranów oraz asystentka dyrygent. Prowadziłam grupy głosowe oraz przygotowywałam zespół do występów.

Wykształcenie

2003 - 2008

Akademia Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Studia magistertskie na Wydziale Edukacji Muzycznej, specjalność Muzyka Kościelna

2009 - 2010

Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych w Poznaniu

Studia Podyplomowe, kierunek Menedźer Kultury

2017

Kurs gordonowski I stopnia

Kurs uczenia się muzyki wg teorii Edwina Eliasa Gordona „Myślę czyli audiuję” – nauczanie początkowe (I stopień). Kurs prowadzony przez Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona w Warszawie.

2018

Kurs gordonowski II stopnia

Kurs uczenia się muzyki wg teorii Edwina Eliasa Gordona „Improwizuję czyli audiuję” – audiacja właściwa (II stopień). Kurs prowadzony przez Polskie Towarzystwo Edwina Eliasa Gordona w Warszawie.

2024

Zaawansowany kurs gordonowski

Edukacja muzyczna dzieci w oparciu o Music Learning Theory Edwina Eliasa Gordona - metody i formy pracy

bottom of page